Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de consultanta in domeniul managementului de proiect si asistenta de specialitate in vederea realizarii achizitiilor publice pentru obiectivul de investitii „COMPLETAREA PARCULUI AUTO DIN MUNICIPIUL TARGOVISTE PRIN ACHIZITIONAREA DE VEHICULE ECOLOGICE DESTINATE TRANSPORTULUI PUBLIC URBAN” – PMT-2020-P052, cod unic de identificare 4279944-2020-20.1
- Număr anunț
- SCNA1051891
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148.230 RON
- Valoare atribuită
- 148.230 RON
- Data anunțului
- 18.04.2023 15:44
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
148.230 RON
din 148.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro