Atribuită
Anunț atribuire
NEGOCIERE MAT SANITARE 06.01.2023 - MEDCLAS TRADING SRL
- Număr anunț
- CAN1101945
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421,25 RON
- Valoare atribuită
- 421,25 RON
- Data anunțului
- 21.04.2023 10:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 421,25 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | MEDCLAS TRADING S.R.L. | 421,25 RON |
Valoare atribuită
421,25 RON
din 421,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro