Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 24.02.2023 - S.C. EUROPHARM HOLDING SA

Număr anunț
CAN1102394
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141.277 RON
Valoare atribuită
141.277 RON
Data anunțului
27.04.2023 15:09

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 141.277 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
EUROPHARM HOLDING 141.277 RON

Valoare atribuită

141.277 RON

din 141.277 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.