Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MATERIALE SANITARE 25.11.2022 - S.C. ALPHA BRIO MEDICAL S.R.L.

Număr anunț
CAN1102359
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,20 RON
Valoare atribuită
291,20 RON
Data anunțului
27.04.2023 12:36

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 291,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ALPHA BRIO MEDICAL S.R.L. 291,20 RON

Valoare atribuită

291,20 RON

din 291,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.