Atribuită Anunț atribuire

Furnizare agregate naturale concasate de cariera provenite din punct de vedere petrografic din calcar dolomitic si/ sau sist verde, necesare pentru producerea de mixturi asfaltice

Număr anunț
CAN1083212
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
CONSAL TRADE SRL (CUI 6857947)
Cod CPV
14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.610.400 RON
Valoare atribuită
10.269.000 RON
Data anunțului
28.04.2023 21:03
Anunț de participare
CN1040021

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 7.610.400 RON Adjudecat: 10.269.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 cribluri (inclusiv transport statie mixturi asfaltice localitat… 3.496.500 RON Consal Trade Srl 4 contracte 6.218.100 RON
Consal Trade Srl · contract 6463 · 09.05.2022 3.109.050 RON
Consal Trade Srl · contract Contract subsecvent nr. 1 · 14.06.2022 1.036.350 RON
Consal Trade Srl · contract 13377 · 06.09.2022 1.036.350 RON
Consal Trade Srl · contract 27081 · 20.04.2023 1.036.350 RON
2 cribluri (inclusiv transport statie mixturi asfaltice localitat… 4.113.900 RON DAF TRANS 2000 4.050.900 RON ↓1,5%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAF TRANS 2000 SRL CUI RO 12899831
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSAL TRADE SRL CUI RO 6857947

Valoare atribuită

10.269.000 RON

din 7.610.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.