Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 79,8% sub estimat

Serv. artistice prestate în data de 13 iulie de către formația THE SCHNITZELS din cadrul Festivalului ˝ CUSTOM REȘIȚA feat. West Romanian Bike Week 2023 ̋, în perioada: 13 – 15 iulie 2023

Număr anunț
CAN1103286
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
JURJAK MUSIC SRL (CUI 36613928)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.916 EUR
Valoare atribuită
1.400 EUR 79,8% sub estimat
Data anunțului
09.05.2023 15:01

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
JURJAK MUSIC SRL 1.400 RON

Valoare atribuită

1.400 EUR

din 6.916 EUR estimat 79,8%

Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 5.516 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.