Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 79,8% sub estimat

Serv. artistice prestate în data de 14 iulie 2023 de către formația CELELALTE CUVINTE din cadrul Festivalului ˝ CUSTOM REȘIȚA feat. West Romanian Bike Week 2023 ̋, în perioada: 13 – 15 iulie 2023.

Număr anunț
CAN1103262
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
ROCK THE SEA S.R.L. (CUI 45256298)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.935 EUR
Valoare atribuită
5.250 EUR 79,8% sub estimat
Data anunțului
09.05.2023 12:22

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 5.250 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ROCK THE SEA S.R.L. 5.250 RON

Valoare atribuită

5.250 EUR

din 25.935 EUR estimat 79,8%

Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 20.685 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.