Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 79,7% sub estimat

Serv. artistice de către D-nul HRUBARU CRISTIAN care va asigura moderarea programului din cadrul Festivalului ˝ CUSTOM REȘIȚA feat. West Romanian Bike Week 2023 ̋, în perioada: 13 – 15 iulie 2023.

Număr anunț
CAN1103253
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
IRISH MC SRL (CUI 24554690)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.064,50 EUR
Valoare atribuită
2.650 EUR 79,7% sub estimat
Data anunțului
09.05.2023 11:04

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SC IRISH MC SRL 2.650 RON

Valoare atribuită

2.650 EUR

din 13.064,50 EUR estimat 79,7%

Adjudecat la 20,3% din estimat · economie 10.414,50 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.