Atribuită
Anunț atribuire
NEGOCIERE MEDICAMENTE 06.04.2023 -S.C. EUROPHARM HOLDING SA
- Număr anunț
- CAN1103252
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.970,18 RON
- Valoare atribuită
- 12.970,18 RON
- Data anunțului
- 09.05.2023 11:02
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 12.970,18 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | EUROPHARM HOLDING | 12.970,18 RON |
Valoare atribuită
12.970,18 RON
din 12.970,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro