Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MATERIALE SANITARE 05.04.2023 - S.C. ALPHA MEDICAL S.R.L.

Număr anunț
CAN1103378
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.948 RON
Valoare atribuită
3.948 RON
Data anunțului
10.05.2023 13:00

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 3.948 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ALPHA MEDICAL 3.948 RON

Valoare atribuită

3.948 RON

din 3.948 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.