Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE 21.04.2023-S.C. EUROPHARM HOLDING SA

Număr anunț
CAN1103357
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.604,44 RON
Valoare atribuită
50.604,44 RON
Data anunțului
10.05.2023 11:39

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 50.604,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
EUROPHARM HOLDING 50.604,44 RON

Valoare atribuită

50.604,44 RON

din 50.604,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.