Atribuită
Anunț atribuire
Achizitie publica carne, produse din carne si peste congelat
- Număr anunț
- CAN1079880
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- COMSORADI SRL (CUI 6202149)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.804.122 RON
- Valoare atribuită
- 3.489.921,60 RON
- Data anunțului
- 13.05.2023 15:00
- Anunț de participare
- CN1040559
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (7)
Adjudecat: 3.489.921,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARNE PASARE REFRIGERATA | — | COMSORADI SRL | 145.106,80 RON |
| 2 | CARNE DE PORC | — | COMSORADI SRL | 1.748.640 RON |
| 3 | CARNE DE VITA | — | COMSORADI SRL 10 contracte | 1.451.068,00 RON |
| COMSORADI SRL · contract 5899/A · 28.06.2022 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 7576/A · 29.07.2022 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 8430/A · 30.08.2022 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 9878/A · 03.10.2022 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 11310/A · 04.11.2022 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 12622/A · 05.12.2022 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 3028/A · 08.03.2023 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 4607/A · 10.04.2023 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 159/A · 06.01.2023 | 145.106,80 RON | |||
| COMSORADI SRL · contract 4910/A · 27.05.2022 | 145.106,80 RON | |||
| 4 | PRODUSE PE BAZA DE CARNE DE PASARE | — | — | |
| 5 | PRODUSE PE BAZA DE CARNE DE PORC | — | COMSORADI SRL | 145.106,80 RON |
| 6 | PRODUSE PE BAZA DE CARNE DE MIEL | — | — | |
| 7 | PESTE CONGELAT | — | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMSORADI SRL CUI RO 6202149
Valoare atribuită
3.489.921,60 RON
din 1.804.122 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro