Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MATERIALE CURATENIE 27.04.2023 - S.C. PREBOX EMS SRL

Număr anunț
CAN1103683
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.760 RON
Valoare atribuită
5.760 RON
Data anunțului
15.05.2023 10:02

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 5.760 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
PREBOX EMS 5.760 RON

Valoare atribuită

5.760 RON

din 5.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.