Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 79,7% sub estimat

Servicii artistice prestate în data de 14 iulie de către formația ZDOB și ZDUB din cadrul Festivalului ˝ CUSTOM REȘIȚA feat. West Romanian Bike Week 2023 ̋ în perioada: 13 – 15 iulie 2023.

Număr anunț
CAN1104464
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
ZDOB SI ZDUB PRODUCTION SRL (CUI 1022600032673)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.434,50 EUR
Valoare atribuită
11.650 EUR 79,7% sub estimat
Data anunțului
24.05.2023 10:09

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 11.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ZDOB SI ZDUB PRODUCTION SRL 11.650 RON

Valoare atribuită

11.650 EUR

din 57.434,50 EUR estimat 79,7%

Adjudecat la 20,3% din estimat · economie 45.784,50 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.