Atribuită Anunț atribuire

Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public , zona Sucursala Mures - LOT 82 , conform ATR aferente centralizatorului cu nr MS -56192/23.02.2023

Număr anunț
SCNA1086801
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
SIGELECTRO SRL (CUI 26455251)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.510,43 RON
Valoare atribuită
52.510,43 RON
Data anunțului
24.05.2023 10:00

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

52.510,43 RON

din 52.510,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.