Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 34,0% sub estimat
Servicii de colectare, de transport şi de eliminare a deşeurilor spitaliceşti inclusiv furnizare ambalaje de colectare(deseuri nepericuloase 18.01.04)
- Număr anunț
- CAN1104775
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- DIVERS ECO TECH SRL (CUI 31119320)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.305.600 RON
- Valoare atribuită
- 862.080 RON 34,0% sub estimat
- Data anunțului
- 31.05.2023 15:02
- Anunț de participare
- CN1047778
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIVERS ECO TECH SRL CUI RO 31119320
Subcontractanți 1
XTREME ECOENERGY GROUP SRL CUI RO 34227289
Valoare atribuită
862.080 RON
din 1.305.600 RON estimat
34,0%
Adjudecat la 66,0% din estimat · economie 443.520 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.