Atribuită Anunț atribuire

Servicii de implementare a unui sistem informatic pentru optimizarea procedurilor si fluxurilor de lucru în cadrul Municipiului Târgoviște prin proiectul „Servicii de integrare și dezvoltare pentru digitalizarea activității Primăriei Municipiului Târgoviște”- PMT-2023-P-001, Cod unic de identificare: 4279944-2023-4.1

Număr anunț
CAN1104973
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. (CUI 43507989)
Cod CPV
72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.133.171,76 RON
Valoare atribuită
2.133.171 RON
Data anunțului
02.06.2023 13:01
Anunț de participare
CN1051391

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.133.171 RON

din 2.133.171,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.