Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru medicamente pentru sistemul nervos și organele senzoriale, clorhidrat de metadonă
- Număr anunț
- CAN1092258
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
- Furnizor / câștigător
- BIO EEL SRL (CUI 1199107)
- Cod CPV
- 33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.958.898 RON
- Data anunțului
- 08.06.2023 15:01
- Anunț de participare
- CN1047185
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 5.958.898 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Clorhidrat de metadona 5 mg | — | BIO EEL S.R.L. 3 contracte | 1.009.338 RON |
| BIO EEL S.R.L. · contract 4.160.464 · 21.11.2022 | 30.750 RON | |||
| BIO EEL S.R.L. · contract 4.160.437 · 15.11.2022 | 951.200 RON | |||
| BIO EEL S.R.L. · contract 4.160.552 · 21.12.2022 | 27.388 RON | |||
| 2 | Clorhidrat de metadona 20 mg | — | BIO EEL S.R.L. 4 contracte | 4.949.560 RON |
| BIO EEL S.R.L. · contract 4.160.465 · 21.11.2022 | 150.920 RON | |||
| BIO EEL S.R.L. · contract 4.160.553 · 21.12.2022 | 150.920 RON | |||
| BIO EEL S.R.L. · contract 4.160.438 · 15.11.2022 | 4.496.800 RON | |||
| BIO EEL S.R.L. · contract 4.418.763 · 26.05.2023 | 150.920 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO EEL SRL CUI RO 1199107
Valoare atribuită
5.958.898 RON
din 5.500.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro