Atribuită Anunț atribuire

Alimente pentru prepararea hranei – Ulei și făină

Număr anunț
CAN1088438
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
BLACK SEA EUROINVESTMENT (CUI 21211132)
Cod CPV
15400000-2 · Uleiuri si grasimi animale sau vegetale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230.201,83 RON
Valoare atribuită
325.624 RON
Data anunțului
08.06.2023 13:01
Anunț de participare
CN1044442

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 325.624 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ULEI VEGETAL STEDYAN COM,AMIA INVEST 3 contracte 141.304 RON
STEDYAN COM,AMIA INVEST · contract 66 · 28.09.2022 85.401 RON
AMIA INVEST · contract 1619 · 07.10.2022 36.200 RON
AMIA INVEST · contract 66 · 30.01.2023 19.703 RON
2 FĂINĂ DE GRÂU S.C. MOPAN SUCEAVA S.A.,SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL,STEDYAN COM S.R.L. · SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL 3 contracte 184.320 RON
S.C. MOPAN SUCEAVA S.A.,SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL,STEDYAN COM S.R.L. · contract 74 · 29.11.2022 95.760 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 210 · 22.02.2023 40.590 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 874 · 19.05.2023 47.970 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

325.624 RON

din 230.201,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.