Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de schimb și consumabile pentru utilaje aflate în parcul auto propriu al CMESB S.A.
- Număr anunț
- SCNA1078165
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.800,29 RON
- Valoare atribuită
- 189.300,29 RON
- Data anunțului
- 09.06.2023 12:42
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (8)
Adjudecat: 189.300,29 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de sch… | — | Anulat | — |
| 2 | Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de sch… | — | TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. 3 contracte | 189.300,29 RON |
| TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. · contract 139 · 15.11.2022 | 41.160,29 RON | |||
| TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. · contract 22 · 18.05.2023 | 52.640 RON | |||
| TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. · contract 134 · 08.11.2022 | 95.500 RON | |||
| 3 | Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de sch… | — | Anulat | — |
| 4 | Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de sch… | — | Anulat | — |
| 5 | Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de sch… | — | Anulat | — |
| 6 | Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de sch… | — | Anulat | — |
| 7 | Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de sch… | — | Anulat | — |
| 8 | Servicii de reparații, întreținere și furnizare de piese de sch… | — | Anulat | — |
Valoare atribuită
189.300,29 RON
din 93.800,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro