Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare si intretinere/revizii tehnice curente, lunare 11.03.2022-11.03.2023

Număr anunț
DA29932193
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.630.585 RON
Data publicării
11.02.2022 00:00
Data finalizării
11.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.630.585 RON