Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE PACHET CORPURI MOBILIER PENTRU COMUNA DUDESTII VECHI

Număr anunț
DA29928446
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.878.966 RON
Data publicării
10.02.2022 00:00
Data finalizării
11.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.878.966 RON