Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE SERVICII DEMONTARE SISTEM BUTOANE PANICA SERVICIUL DE PROBATIUNE CONSTANTA

Număr anunț
DA29916394
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.843.728 RON
Data publicării
09.02.2022 00:00
Data finalizării
11.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.843.728 RON