Atribuită Anunț atribuire

Acţiuni sanitar-veterinare cuprinse în Programul acţiunilor de supraveghere, prevenire, control şi eradicare a bolilor la animale, a celor transmisibile de la animale la om, protecţia animalelor şi protecţia mediului, de identificare şi înregistrare a bovinelor, suinelor, ovinelor, caprinelor şi ecvideelor, a acţiunilor prevăzute în Programul de supraveghere şi control în domeniul siguranţei alimentelor- cod CPV 85200000-1 pe raza Circumscriptiilor Sanitare Veterinare de Asistenta ( C.S.V.A. ) Lot nr.1- C.S.V.A. VULTURESTI, Lot nr.2- C.S.V.A. GRANICESTI, Lot nr.3- C.S.V.A. ZVORISTEA, Lot nr.4- C.S.V.A. SUCEVITA, Lot nr.5- C.S.V.A. BREAZA

Număr anunț
SCNA1018155
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava (CUI 4244504)
Furnizor / câștigător
URSU MED-VET S.R.L. (CUI 40770980)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.494.130,56 RON
Valoare atribuită
1.698.095,20 RON
Data anunțului
22.07.2023 12:49
Anunț de participare
SCN1040006

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 1.698.095,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot nr. 1: ( C.S.V.A. ) VULTURESTI Anulat
2 Lot nr. 2: ( C.S.V.A. ) GRANICESTI PECHAVET 5 contracte 754.766,40 RON
PECHAVET · contract 8100 · 12.06.2019
PECHAVET · contract 8702 · 04.06.2021 281.906,56 RON
PECHAVET · contract 7399 · 05.06.2020 120.476,64 RON
PECHAVET · contract 8099 · 12.06.2019 70.476,64 RON
PECHAVET · contract 8662 · 31.05.2023 281.906,56 RON
3 Lot nr. 3: ( C.S.V.A. ) ZVORISTEA URSU MED-VET 5 contracte 943.328,80 RON
URSU MED-VET · contract 8661 · 31.05.2023 357.331,52 RON
URSU MED-VET · contract 8703 · 04.06.2021 357.331,52 RON
URSU MED-VET · contract 8098 · 12.06.2019 89.332,88 RON
URSU MED-VET · contract 8097 · 12.06.2019
URSU MED-VET · contract 7398 · 05.06.2020 139.332,88 RON
4 Lot nr. 4: ( C.S.V.A. ) SUCEVITA Anulat
5 Lot nr. 5: ( C.S.V.A. ) BREAZA Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PECHAVET S.R.L. CUI 40391862
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ORESIAFARM SRL CUI 25440813

Valoare atribuită

1.698.095,20 RON

din 1.494.130,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.