Atribuită
Anunț atribuire
Reabilitare termica bloc de locuinte 49 sc. A, str. Capitan Stanica Ilie, Targoviste –executie lucrari (continuare lucrari rest de executat) - PMT-2019-P-052, Cod unic de identificare: 4279944-2019-12.12
- Număr anunț
- SCNA1043354
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- ASALF INVEST SRL (CUI 26435645)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225.254,70 RON
- Valoare atribuită
- 258.642,05 RON
- Data anunțului
- 26.07.2023 14:10
- Anunț de participare
- SCN1060779
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASALF INVEST SRL CUI RO26435645
Valoare atribuită
258.642,05 RON
din 225.254,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro