Atribuită Anunț atribuire

Alimente pentru prepararea hranei – Preparate pentru prăjituri

Număr anunț
CAN1096681
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
Cod CPV
15612410-8 · Preparate pentru prajituri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366.567,91 RON
Valoare atribuită
865.837,45 RON
Data anunțului
27.07.2023 15:02
Anunț de participare
CN1048464

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 865.837,45 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PREPARATE PENTRU PRAJITURI S.C. FILVAS SERVCOM S.R.L. 4 contracte 827.406 RON
S.C. FILVAS SERVCOM S.R.L. · contract 882 · 18.05.2023 4.096 RON
S.C. FILVAS SERVCOM S.R.L. · contract 1 · 20.01.2023 345.855 RON
S.C. FILVAS SERVCOM S.R.L. · contract 141 · 09.02.2023 131.600 RON
S.C. FILVAS SERVCOM S.R.L. · contract 911 · 22.05.2023 345.855 RON
2 ZAHAR
3 OȚET ALIMENTAR AMIA INVEST · AMIA INVEST,STEDYAN COM S.R.L. 3 contracte 38.431,45 RON
AMIA INVEST · contract 876 · 19.05.2023 7.320,35 RON
AMIA INVEST · contract 139 · 10.02.2023 11.885,10 RON
AMIA INVEST,STEDYAN COM S.R.L. · contract 3 · 20.01.2023 19.226 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023

Valoare atribuită

865.837,45 RON

din 366.567,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.