Atribuită
Anunț atribuire
”Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Focsani, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. VN/34169/03.02.2023”
- Număr anunț
- SCNA1085827
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114.279,40 RON
- Valoare atribuită
- 114.279,40 RON
- Data anunțului
- 27.07.2023 13:49
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
114.279,40 RON
din 114.279,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro