Atribuită Anunț atribuire

SERVICII PENTRU ORGANIZARE EVENIMENTE, ACTIVITATE A.3.2, PERIOADA 03.07.2023 - 14.07.2023

Număr anunț
CAN1109705
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
LA HANUL CALD SRL (CUI 29334858)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.411,77 RON
Valoare atribuită
89.411,77 RON
Data anunțului
12.08.2023 18:27

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 89.411,77 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
S.C. LA HANUL CALD S.R.L. 89.411,77 RON

Valoare atribuită

89.411,77 RON

din 89.411,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.