Atribuită
Anunț atribuire
„Piese de schimb din componența instalațiilor sanitare - toalete ecologice utilizate și montate pe vehicule feroviare” – impartita in 4 loturi
- Număr anunț
- CAN1064821
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS MOBILITY S.R.L. (CUI 39090203)
- Cod CPV
- 34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.001.453 RON
- Valoare atribuită
- 13.657.948 RON
- Data anunțului
- 13.08.2023 15:02
- Anunț de participare
- CN1032519
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 13.657.948 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diverse piese de schimb pentru toaletele ecologice tip Glova, 4… | — | Siemens Mobility | 1.605.423 RON |
| 2 | Diverse piese de schimb pentru toaletele ecologice tip Semvac, … | — | Siemens Mobility 3 contracte | 3.480.478 RON |
| Siemens Mobility · contract 275 · 20.10.2021 | 1.366.300 RON | |||
| Siemens Mobility · contract 107 · 03.05.2022 | 1.029.178 RON | |||
| Siemens Mobility · contract 246 · 30.08.2022 | 1.085.000 RON | |||
| 3 | Ventil ejector pentru toaletele ecologice tip SEMVAC MINI II de… | — | Siemens Mobility | 7.156.147 RON |
| 4 | Ejector complet pentru toaletele ecologice tip SEMVAC MINI II d… | — | Siemens Mobility | 1.415.900 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS MOBILITY S.R.L. CUI RO39090203
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEXIMPEX SRL CUI RO 5659356
Valoare atribuită
13.657.948 RON
din 8.001.453 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro