Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare „Produse farmaceutice”.
- Număr anunț
- SCNA1065855
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186.256,45 RON
- Valoare atribuită
- 341.183,95 RON
- Data anunțului
- 17.08.2023 08:47
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (8)
Adjudecat: 341.183,95 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | — | Pharma 14 contracte | 54.213,15 RON |
| Pharma · contract 12982 · 24.10.2022 | 3.438,90 RON | |||
| Pharma · contract 14739 · 24.11.2022 | 3.438,90 RON | |||
| Pharma · contract 5653 · 27.04.2023 | 763 RON | |||
| Pharma · contract 1171 · 26.01.2023 | 232,14 RON | |||
| Pharma · contract 8321 · 22.06.2023 | 1.907,50 RON | |||
| Pharma · contract 5029 · 28.04.2022 | 3.234,80 RON | |||
| Pharma · contract 1922 · 10.02.2022 | 27.986 RON | |||
| Pharma · contract 6465 · 30.05.2022 | 3.234,80 RON | |||
| Pharma · contract 10417 · 01.08.2023 | 1.907,50 RON | |||
| Pharma · contract 8699 · 15.07.2022 | 1.642,07 RON | |||
| Pharma · contract 9293 · 28.07.2022 | 1.526 RON | |||
| Pharma · contract 2031 · 14.02.2022 | 1.617,40 RON | |||
| Pharma · contract 10835 · 02.09.2022 | 1.603,38 RON | |||
| Pharma · contract 11850 · 27.09.2022 | 1.680,76 RON | |||
| 2 | Lot 2 | — | FRESENIUS KABI ROMANIA 4 contracte | 3.900 RON |
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 14736 · 24.11.2022 | 650 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 1923 · 10.02.2022 | 2.340 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 11857 · 27.09.2022 | 650 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 8320 · 22.06.2023 | 260 RON | |||
| 4 | Lot 4 | — | MEDIPLUS EXIM 17 contracte | 67.137 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 10836 · 02.09.2022 | 1.270 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 5035 · 28.04.2022 | 2.540 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 2028 · 14.02.2022 | 1.645 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 10837 · 02.09.2022 | 5.260 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 5655 · 27.04.2023 | 762 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 2538 · 23.02.2023 | 3.810 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 11844 · 27.09.2022 | 5.260 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 1924 · 10.02.2022 | 25.000 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 11843 · 27.09.2022 | 1.270 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 6470 · 30.05.2022 | 2.540 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 9820 · 20.07.2023 | 5.080 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 7811 · 28.06.2022 | 1.270 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 1164 · 26.01.2023 | 1.270 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 8317 · 22.06.2023 | 2.540 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 12974 · 24.10.2022 | 2.540 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 14741 · 24.11.2022 | 3.810 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 9294 · 28.07.2022 | 1.270 RON | |||
| 5 | Lot 5 | — | MEDIPLUS EXIM 14 contracte | 102.228,50 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 9821 · 20.07.2023 | 9.139 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 2539 · 23.02.2023 | 6.206 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 3275 · 14.03.2022 | 1.675 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 1925 · 10.02.2022 | 47.460 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 5036 · 28.04.2022 | 4.114 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 6471 · 30.05.2022 | 5.330 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 7812 · 28.06.2022 | 3.732 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 12975 · 24.10.2022 | 4.496 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 9295 · 28.07.2022 | 3.558,50 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 5656 · 27.04.2023 | 1.052 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 8318 · 22.06.2023 | 4.114 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 1165 · 26.01.2023 | 2.474 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 2029 · 14.02.2022 | 2.290 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 14742 · 24.11.2022 | 6.588 RON | |||
| 7 | Lot 7 | — | FARMEXIM S.A. 13 contracte | 11.518,80 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 5027 · 28.04.2022 | 316,20 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 12972 · 24.10.2022 | 231,10 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 8324 · 22.06.2023 | 535,20 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 1926 · 10.02.2022 | 7.905 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 2032 · 14.02.2022 | 146 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 14736 · 24.11.2022 | 790,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 7022 · 25.05.2023 | 111 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 11855 · 27.09.2022 | 231,10 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 2546 · 23.02.2023 | 170,20 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 10844 · 02.09.2022 | 231,10 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 6468 · 30.05.2022 | 158,10 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 9303 · 28.07.2022 | 158,10 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 9819 · 20.07.2023 | 535,20 RON | |||
| 8 | Lot 8 | — | MEDIPLUS EXIM 22 contracte | 62.589,60 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 2030 · 14.02.2022 | 2.524,70 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 1927 · 10.02.2022 | 22.946,50 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 2699 · 28.02.2022 | 1.310,20 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 3222 · 11.03.2022 | 380,20 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 3573 · 22.03.2022 | 2.055,60 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 5039 · 28.04.2022 | 1.709,70 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 6474 · 30.05.2022 | 2.662,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 7815 · 28.06.2022 | 2.525,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 9298 · 28.07.2022 | 2.525,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 10840 · 02.09.2022 | 2.662,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 11368 · 15.09.2022 | 345,90 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 11847 · 27.09.2022 | 2.525,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 12978 · 24.10.2022 | 2.665,80 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 14091 · 15.11.2022 | 324,80 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 14745 · 24.11.2022 | 3.240,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 205 · 04.01.2023 | 1.240 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 1168 · 26.01.2023 | 2.000,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 2542 · 23.02.2023 | 3.100 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 3535 · 13.03.2023 | 1.610 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 7130 · 26.05.2023 | 278 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 8319 · 22.06.2023 | 188,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 10151 · 26.07.2023 | 3.768 RON | |||
| 9 | Lot 9 | — | FARMEXIM S.A. 14 contracte | 8.796,90 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 14737 · 24.11.2022 | 314,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 3578 · 22.03.2022 | 87 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 2956 · 04.03.2022 | 7,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 9818 · 20.07.2023 | 314,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 1163 · 26.01.2023 | 314,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 2704 · 28.02.2022 | 137,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 209 · 04.01.2023 | 314,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 12973 · 24.10.2022 | 314,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 11856 · 27.09.2022 | 314,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 2033 · 14.02.2022 | 294,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 10845 · 02.09.2022 | 91,90 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 8323 · 22.06.2023 | 314,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 1928 · 10.02.2022 | 5.890 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 3578 · 28.04.2022 | 87 RON | |||
| 11 | Lot 11 | — | MEDICAL & GRAINS SUPPLIES - MGS 6 contracte | 30.800 RON |
| MEDICAL & GRAINS SUPPLIES - MGS · contract 5654 · 27.04.2023 | 2.200 RON | |||
| MEDICAL & GRAINS SUPPLIES - MGS · contract 8247 · 05.07.2022 | 2.200 RON | |||
| MEDICAL & GRAINS SUPPLIES - MGS · contract 12969 · 24.10.2022 | 4.400 RON | |||
| MEDICAL & GRAINS SUPPLIES - MGS · contract 8322 · 22.06.2023 | 5.500 RON | |||
| MEDICAL & GRAINS SUPPLIES - MGS · contract 9789 · 19.07.2023 | 1.100 RON | |||
| MEDICAL & GRAINS SUPPLIES - MGS · contract 1929 · 10.02.2022 | 15.400 RON | |||
Valoare atribuită
341.183,95 RON
din 186.256,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro