Atribuită
Anunț atribuire
servicii de verificări periodice, servicii de intervenții în regim de urgență și servicii de reparatii la echipamentele/sistemele de securitate (antiefracţie, control acces, supraveghere video, interfonie/videointerfonie) si la echipamentele/sistemele de semnalizare, alarmare,alertare și stingere a incendiilor de la DGRFP Brașov și unitati subordonate (Lot 1,Lot 2,Lot 3,Lot 4,Lot 5,Lot 6, Lot 7)
- Număr anunț
- SCNA1072831
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.263,55 RON
- Valoare atribuită
- 420.132,07 RON
- Data anunțului
- 22.08.2023 12:32
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (7)
Estimat: 575.844 RON Adjudecat: 420.132,07 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | servicii de verificări periodice trimestriale, servicii de inte… | 133.320 RON | UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT 3 contracte | 111.978,20 RON ↓16,0% |
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11289 · 08.07.2022 | 78.696,20 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11290 · 08.07.2022 | 14.269,53 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 21913 · 20.12.2022 | 19.012,47 RON | |||
| 2 | servicii de verificări periodice trimestriale, servicii de inte… | 105.840 RON | UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT 3 contracte | 74.873,55 RON ↓29,3% |
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11294 · 08.07.2022 | 4.317,30 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 21914 · 20.12.2022 | 4.636,65 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11292 · 08.07.2022 | 65.919,60 RON | |||
| 3 | servicii de verificări periodice trimestriale, servicii de inte… | 55.780 RON | UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT 3 contracte | 45.556,15 RON ↓18,3% |
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11295 · 08.07.2022 | 36.127,20 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11296 · 08.07.2022 | 5.823,83 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 21915 · 20.12.2022 | 3.605,12 RON | |||
| 4 | servicii de verificări periodice trimestriale, servicii de inte… | 112.356 RON | UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT 3 contracte | 73.024,82 RON ↓35,0% |
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11298 · 08.07.2022 | 4.407,88 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11297 · 08.07.2022 | 63.386,28 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 21916 · 20.12.2022 | 5.230,66 RON | |||
| 5 | servicii de verificări periodice trimestriale, servicii de inte… | 82.572 RON | UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT 3 contracte | 76.883,82 RON ↓6,9% |
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11299 · 08.07.2022 | 44.062,76 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 21917 · 20.12.2022 | 18.884,04 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11300 · 08.07.2022 | 13.937,02 RON | |||
| 6 | servicii de verificări periodice trimestriale, servicii de inte… | 64.920 RON | UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT 3 contracte | 37.815,53 RON ↓41,8% |
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 21918 · 20.12.2022 | 2.426,05 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11301 · 08.07.2022 | 32.676,48 RON | |||
| UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT · contract 11302 · 08.07.2022 | 2.713 RON | |||
| 7 | servicii de verificări periodice trimestriale, servicii de inte… | 21.056 RON | Anulat | — |
Valoare atribuită
420.132,07 RON
din 99.263,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro