Atribuită
Anunț atribuire
Contract de prestari servicii pentru organizarea evenimentului Sunscreen Film&Arts Festival editia a II a, 17-20 august 2023
- Număr anunț
- CAN1110225
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA FILM SRL (CUI 15861017)
- Cod CPV
- 92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494.202 RON
- Valoare atribuită
- 494.202 RON
- Data anunțului
- 23.08.2023 14:37
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 494.202 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | TRANSILVANIA FILM | 494.202 RON |
Valoare atribuită
494.202 RON
din 494.202 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro