Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 9,6% sub estimat

Achizitia de mobilier, in vederea implementarii proiectului “CENTRULUI DE CERCETARE IN BIO-ECO-ECONOMIE SUSTENABILA” POC-448/1/1/2021 cod SMIS 128019

Număr anunț
CAN1110191
Autoritate contractantă
Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373.830 RON
Valoare atribuită
337.790,10 RON 9,6% sub estimat
Data anunțului
23.08.2023 11:07
Anunț de participare
CN1047455

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 373.830 RON Adjudecat: 337.790,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MOBILIER SPECIFIC DE LABORATOR 208.800 RON S.C. E-LABORATOR FEERIA S.R.L. 208.797 RON
2 MOBILIER COMUN 165.030 RON FLEXIK AUTOMATION 128.993,10 RON ↓21,8%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

337.790,10 RON

din 373.830 RON estimat 9,6%

Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 36.039,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.