- Număr anunț
- SCNA1062487
- Autoritate contractantă
- R 16029704 - SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 667.574,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.586.314,37 RON
- Data anunțului
- 25.08.2023 09:28
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 1.586.314,37 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carburanți auto: motorină carduri Euro 5 şi Benzină carduri 95 | — | S.C. BARIL FORTE S.R.L. 4 contracte | 310.141,79 RON |
| S.C. BARIL FORTE S.R.L. · contract 52 · 11.01.2022 | 17.829,53 RON | |||
| S.C. BARIL FORTE S.R.L. · contract 2876 · 06.07.2022 | 92.436,97 RON | |||
| S.C. BARIL FORTE S.R.L. · contract 2 · 29.04.2022 | 17.635,29 RON | |||
| S.C. BARIL FORTE S.R.L. · contract 88 · 25.11.2021 | 182.240 RON | |||
| 2 | Carburanți auto: motorină vrac Euro 5 | — | ALMATAR TRANS 7 contracte | 1.276.172,58 RON |
| ALMATAR TRANS · contract 3 · 18.03.2022 | 65.505,01 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 2875 · 06.07.2022 | 201.680,67 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 2432 · 06.06.2023 | 51.069,76 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 3731 · 23.08.2023 | 142.857,14 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 87 · 25.11.2021 | 736.500 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 5077 · 10.12.2021 | 19.640 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 51 · 05.01.2022 | 58.920 RON | |||
Valoare atribuită
1.586.314,37 RON
din 667.574,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro