Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de prestari servicii de medicina muncii 01.07.2023 - 31.12.2023

Număr anunț
CAN1110431
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
ANIMA SPECIALITY MEDICAL SERVICES SRL (CUI 26334292)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.936 RON
Valoare atribuită
21.936 RON
Data anunțului
28.08.2023 13:17

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 21.936 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
Anima Speciality Medical Services 21.936 RON

Valoare atribuită

21.936 RON

din 21.936 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.