Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Achiziție/furnizare autobuze electrice pentru proiectul “ Modernizarea transportului public la nivelul zonei urbane funcționale Târgoviște prin achiziția de autobuze ecologice – etapa I” -PMT-2023-P016, Cod unic de identificare: 4279944-2023-25.1
- Număr anunț
- CAN1110702
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Cod CPV
- 34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.960.561,70 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 01.09.2023 17:00
- Anunț de participare
- CN1056655
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SOLARIS BUS & COACH sp. z. o. o CUI PL5240015630
Valoare atribuită
0 RON
din 56.960.561,70 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 56.960.561,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.