Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 88,0% sub estimat
MEDICAMENTE COVID 19
- Număr anunț
- CAN1067040
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.371.238 RON
- Valoare atribuită
- 4.966.836,80 RON 88,0% sub estimat
- Data anunțului
- 01.09.2023 13:02
- Anunț de participare
- CN1035514
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Estimat: 41.371.238 RON Adjudecat: 4.966.836,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tocilizumab 80 mg | 9.515.700 RON | Anulat | — |
| 2 | Tocilizumab 200 mg | 9.191.448 RON | Anulat | — |
| 3 | Tocilizumab 400 mg | 15.139.140 RON | Anulat | — |
| 4 | Anidulafungin 100 mg pulbere + solvent | 4.418.450 RON | PFIZER ROMANIA · PFIZER ROMANIA,FRESENIUS KABI ROMANIA,FARMEXIM S.A. 12 contracte | 3.158.186,80 RON ↓28,5% |
| PFIZER ROMANIA · contract 6 · 11.03.2022 | 174.345 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 8 · 20.04.2022 | 17.434,50 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 9 · 16.05.2022 | 104.607 RON | |||
| PFIZER ROMANIA,FRESENIUS KABI ROMANIA,FARMEXIM S.A. · contract 69/09.11.2021 · 17.11.2021 | 1.859.750 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 11 · 06.07.2022 | 174.345 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 9 bis · 17.06.2022 | 10.460,70 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 1 · 17.11.2021 | 175.000 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 3 · 11.01.2022 | 175.000 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 13 · 28.09.2022 | 174.345 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 14 · 26.10.2022 | 13.947,60 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 15 · 21.11.2022 | 104.607 RON | |||
| PFIZER ROMANIA · contract 20 · 03.04.2023 | 174.345 RON | |||
| 5 | Voriconazol 200 mg/ml | 3.106.500 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,DONA. LOGISTICA,FRESENIUS KABI ROMANIA 4 contracte | 1.808.650 RON ↓41,8% |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 12 · 06.07.2022 | 266.950 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,DONA. LOGISTICA,FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 69/09.11.2021 · 17.11.2021 | 1.195.200 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 4 · 31.01.2022 | 174.000 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 2 · 17.11.2021 | 172.500 RON | |||
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI 33358111
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
4.966.836,80 RON
din 41.371.238 RON estimat
88,0%
Adjudecat la 12,0% din estimat · economie 36.404.401,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.