Atribuită Anunț atribuire

Proiectare si Executie Autostrada de Centura Bucuresti km 0+000-km 100+900, Sector Centura Nord km 0+000-km 52+770, Lot 2: km 20+000-km 39+000

Număr anunț
CAN1056216
Furnizor / câștigător
SPEDITION UMB SRL (CUI 9942680)
Cod CPV
45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879.426.071 RON
Valoare atribuită
1.148.050.501,61 RON
Data anunțului
03.09.2023 17:00
Anunț de participare
CN1011826

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
SPEDITION UMB SRL CUI RO 9942680
TEHNOSTRADE SRL CUI RO 17042060
Terți susținători 2
D P CONSULT S.R.L. CUI RO9952080
MITHRAS BUILD SRL CUI RO 27811993
Subcontractanți 10
ARGIF PROIECT SRL CUI RO 7945400
CIS GAZ SA CUI RO 1210493
IRIDEX-GROUP-PLASTIC CUI RO 5018980
PIROTEHNIC OSB SRL CUI RO12916380
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
VÁHOSTAV – SK, a. s. CUI 20 20 333 216
Terți susținători 1
Subcontractanți 11
CIS GAZ SA CUI RO 1210493
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
ELECTRIC-TOTAL SRL CUI RO 13216295
GRAFIC TENDS S.R.L. CUI RO16512643
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 11
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
FORMIN SA CUI RO 1067084
PROTELCO SA CUI 8606690
REVITAROM SA CUI RO 6005180
PESIT ROM SRL CUI RO 6454120
SSF-RO SRL CUI RO19223364
Terți + subcontractanți 1
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.148.050.501,61 RON

din 879.426.071 RON estimat

Deschise acum pe acest cod

3 licitații deschise pe 45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.