Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru furnizare carne de cal - lot 1 si carne de vita si organe vita lot 2

Număr anunț
SCNA1058220
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806.690 RON
Valoare atribuită
1.581.002 RON
Data anunțului
04.09.2023 14:28

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.581.002 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CARNE DE CAL CARCASA NICBAC PROD 7 contracte 1.221.364 RON
NICBAC PROD · contract 304 · 03.01.2023 72.912 RON
NICBAC PROD · contract 334 · 15.09.2021 67.000 RON
NICBAC PROD · contract 321 · 28.04.2022 144.000 RON
NICBAC PROD · contract 325 · 03.05.2023 72.912 RON
NICBAC PROD · contract 333 · 31.08.2023 18.228 RON
NICBAC PROD · contract 4 · 15.09.2021 774.312 RON
NICBAC PROD · contract 305 · 03.01.2022 72.000 RON
2 CARNE DE VITA CARCASA SI ORGANE DE VITA NICBAC PROD 6 contracte 359.638 RON
NICBAC PROD · contract 334 · 31.08.2023 15.122 RON
NICBAC PROD · contract 335 · 15.09.2021 50.320 RON
NICBAC PROD · contract 306 · 03.01.2022 57.740 RON
NICBAC PROD · contract 322 · 28.04.2022 115.480 RON
NICBAC PROD · contract 305 · 03.01.2023 60.488 RON
NICBAC PROD · contract 326 · 03.05.2023 60.488 RON

Valoare atribuită

1.581.002 RON

din 806.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.