Atribuită
Anunț atribuire
LUCRĂRI DE CONSTRUCȚII, MONTAJ ECHIPAMENTE, ECHIPAMENTE TEHNOLOGICE, ORGANIZARE DE ȘANTIER PENTRU PROIECTUL „MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI DOTARE INFRASTRUCTURĂ AMBULATORIU DIN CADRUL SPITALULUI MUNICIPAL MOTRU” COD SMIS 127937
- Număr anunț
- SCNA1051863
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MOTRU (CUI 5455844)
- Furnizor / câștigător
- SMART CITY DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 31692882)
- Cod CPV
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.489.651,72 RON
- Valoare atribuită
- 7.643.662,24 RON
- Data anunțului
- 05.09.2023 08:17
- Anunț de participare
- SCN1078705
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SMART CITY DEVELOPMENT S.R.L. CUI RO31692882
Asociați 1
MEVA CONCEPT SRL CUI RO14738530
Terți susținători 1
DA VINCI CONSTRUCT & PROIECT SRL CUI RO 31572576
Subcontractanți 6
FIRE CONCEPT ENGINEERING SRL CUI RO 15189871
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
MCT SALIFT SRL CUI RO 26280621
MIS GRUP CUI RO 12472562
OMNITECH ELECTRIC S.R.L. CUI RO34936418
PROEX INSTAL CONSULTING SRL CUI 36670168
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUXURIA AEDIFICIUM SRL CUI 37625475
Subcontractanți 5
IGNIROM SRL CUI 35597956
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
NICO ELECTROSERVICE SRL CUI RO 7411062
HOBI POWERVOLT SRL CUI RO31933050
SYGLER ASCENSOR SRL CUI RO 12455790
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CAMITEHNO SRL CUI RO 17503953
Valoare atribuită
7.643.662,24 RON
din 6.489.651,72 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
12 licitații deschise pe 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spita…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.