Atribuită Anunț atribuire

Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Buzau, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. BZ 62130/01.03.2023

Număr anunț
SCNA1087608
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
Cod CPV
45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199.341,28 RON
Valoare atribuită
199.341,28 RON
Data anunțului
07.09.2023 13:01

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

199.341,28 RON

din 199.341,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.