Atribuită Anunț atribuire

Conductori si accesorii, aparatură de iluminat şi lămpi electrice, elemente de comanda si protectie pt curent electric

Număr anunț
CAN1086288
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
RADENERG SRL (CUI 32824388)
Cod CPV
31532110-8 · Lampi cu tuburi fluorescente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404.369,75 RON
Valoare atribuită
566.390 RON
Data anunțului
13.09.2023 15:02
Anunț de participare
CN1043844

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 566.390 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Corpuri de iluminat S.C. RADENERG S.R.L. 5 contracte 70.519 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 566 · 06.04.2023 484 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 1434 · 31.07.2023 30.340 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 1397 · 17.09.2022 1.760 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 1551 · 30.09.2022 7.260 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 2222 · 29.11.2022 30.675 RON
2 Copex si canal PVC S.C. RADENERG S.R.L. 2 contracte 546 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 1231 · 26.06.2023 96 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 1007 · 07.06.2023 450 RON
3 Tablouri electrice, doze de aparat S.C. RADENERG S.R.L. 2 contracte 2.230 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 1528 · 31.07.2023 1.900 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 401 · 17.03.2023 330 RON
4 Becuri S.C. RADENERG S.R.L. 3 contracte 461.560 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 49 · 30.08.2022 339.890 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 1746 · 31.10.2022 56.400 RON
S.C. RADENERG S.R.L. · contract 1832 · 31.10.2022 65.270 RON
5 Cabluri S.C. RADENERG S.R.L. 31.535 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADENERG SRL CUI 32824388
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FRIGORIFICA SRL CUI RO 8662437

Valoare atribuită

566.390 RON

din 404.369,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.