Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 90,2% sub estimat
CASEROLE, PAHARE SI TACAMURI BIODEGRADABILE (caserola supa termorotunda biodegradabila cu capac termorezistent, cutie tricompartimentata biodegradabila, set tacamuri furculita, cutit si servetel biodegradabile, set tacamuri lingura, furculita, cutit si servetel biodegradabile, pahar de unica folosinta 200-250 gr. biodegradabil)
- Număr anunț
- CAN1079459
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980.000 RON
- Valoare atribuită
- 194.580 RON 90,2% sub estimat
- Data anunțului
- 16.09.2023 15:01
- Anunț de participare
- CN1037879
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Estimat: 1.980.000 RON Adjudecat: 194.580 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Caserola supa termorotunda, biodegradabila, cu capac termorezis… | 220.000 RON | HORECA DISTRIBUTION S.R.L. 2 contracte | 9.600 RON ↓95,6% |
| HORECA DISTRIBUTION S.R.L. · contract 4 · 05.07.2023 | 9.600 RON | |||
| SIDE GRUP S.R.L.,S.C. COSAMIRA BIO S.R.L.,HORECA DISTRIBUTION S.R.L. · contract 32 · 27.04.2022 | — | |||
| 2 | Cutie tricompartimentata biodegradabila | 900.000 RON | SIDE GRUP S.R.L. 2 contracte | 96.000 RON ↓89,3% |
| SIDE GRUP S.R.L. · contract 2 · 14.06.2023 | 96.000 RON | |||
| SIDE GRUP S.R.L. · contract 32 · 27.04.2022 | — | |||
| 3 | Set tacamuri furculita, cutit si servetel biodegradabile | 320.000 RON | KARLA AUCTION TEAM 2 contracte | 30.400 RON ↓90,5% |
| KARLA AUCTION TEAM · contract 5 · 05.07.2023 | 30.400 RON | |||
| KARLA AUCTION TEAM · contract 32 · 27.04.2022 | — | |||
| 4 | Set tacamuri lingura, furculita, cutit si servetel biodegradabi… | 180.000 RON | SIDE GRUP S.R.L. | 14.580 RON ↓91,9% |
| 5 | Pahar de unica folosinta 200-250 gr. biodegradabil | 360.000 RON | SOCADANCE MD SRL · SOCADANCE MD SRL,SIDE GRUP S.R.L.,S.C. COSAMIRA BIO S.R.L. 2 contracte | 44.000 RON ↓87,8% |
| SOCADANCE MD SRL · contract 1 · 16.01.2023 | 44.000 RON | |||
| SOCADANCE MD SRL,SIDE GRUP S.R.L.,S.C. COSAMIRA BIO S.R.L. · contract 32 · 27.04.2022 | — | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HORECA DISTRIBUTION SRL CUI RO17391892
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCADANCE MD SRL CUI 18392942
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIDE GRUP SRL CUI RO 15216895
Valoare atribuită
194.580 RON
din 1.980.000 RON estimat
90,2%
Adjudecat la 9,8% din estimat · economie 1.785.420 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.