Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU DE FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE LA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CUVIOASA PARASCHEVA IASI
- Număr anunț
- SCNA1092914
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU P.P. CUV. PARASCHEVA IASI (CUI 32215229)
- Furnizor / câștigător
- CRISTIANA LINE SRL (CUI 6788545)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649.782 RON
- Valoare atribuită
- 727.763 RON
- Data anunțului
- 29.09.2023 09:26
- Anunț de participare
- SCN1128766
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 727.763 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alimente, bauturi, tutun si produse conexe | — | CRISTIANA LINE S.R.L. 2 contracte | 702.338 RON |
| CRISTIANA LINE S.R.L. · contract 719 · 26.09.2023 | 561.584 RON | |||
| CRISTIANA LINE S.R.L. · contract 720 · 26.09.2023 | 140.754 RON | |||
| 2 | PAINE | — | S.C. MOPAN SUCEAVA S.A. 2 contracte | 25.425 RON |
| S.C. MOPAN SUCEAVA S.A. · contract 715 · 25.09.2023 | 20.340 RON | |||
| S.C. MOPAN SUCEAVA S.A. · contract 716 · 25.09.2023 | 5.085 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISTIANA LINE SRL CUI RO 6788545
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOPAN SUCEAVA S.A. CUI 34874331
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VEL PITAR SA CUI RO 21229091
Valoare atribuită
727.763 RON
din 649.782 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro