Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service echipamente scufundare: detentoare, conform anunt SEAP nr.ADV1270040 din 10.02.2022

Număr anunț
DA29932655
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
Cod CPV
37412230-0 · Detentoare pentru scufundari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.543.063 RON
Data publicării
11.02.2022 00:00
Data finalizării
11.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.543.063 RON