Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta privind depunerea proiectelor de investitii pentru statii de reincarcare

Număr anunț
DA29928022
Autoritate contractantă
Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.016.984 RON
Data publicării
10.02.2022 00:00
Data finalizării
11.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.016.984 RON