Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MEDICAMENTE DIVERSE 26.09.2023 ORA 9 PHARMA VISION

Număr anunț
CAN1112721
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
PHARMA VISION PLUS SRL (CUI 13647450)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010 RON
Valoare atribuită
1.010 RON
Data anunțului
02.10.2023 11:28

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.010 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
PHARMA VISION PLUS 1.010 RON

Valoare atribuită

1.010 RON

din 1.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.