Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE FARA PUBLICARE MEDICAMENTE DIVERSE 24.08.2023 -S.C. Limas Group S.R.L.

Număr anunț
CAN1112911
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,40 RON
Valoare atribuită
638,40 RON
Data anunțului
03.10.2023 14:23

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 638,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
Limas Group S.R.L. 638,40 RON

Valoare atribuită

638,40 RON

din 638,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.