Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 7,0% sub estimat

Prestari servicii exploatare forestiera 15 2023 CLUJ- Directia Silvica Cluj

Număr anunț
CAN1112826
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ION FOREST SRL (CUI 34210821)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280.362,70 RON
Valoare atribuită
260.828,44 RON 7,0% sub estimat
Data anunțului
04.10.2023 19:00
Anunț de participare
CN1058093

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 280.362,70 RON Adjudecat: 260.828,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Partida 286 TAUTI 60.466 RON
2 Partida 349 Popesti 5.649,65 RON ION FOREST SRL 260.828,44 RON
3 Partida 350 PUINI 16.274,45 RON
4 Partida 352 FINISEL 197.972,60 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ION FOREST SRL CUI 34210821
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FORESTAND S.R.L. CUI 33003950

Valoare atribuită

260.828,44 RON

din 280.362,70 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 19.534,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.