Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 95,3% sub estimat
Acord cadru centralizat pentru 24 luni de furnizare Aparatură medicală centralizata 2 (Ecograf, Holter, Autoclav, Lampa medicală, Pupinel electric Videolaringoscop, Seringă electrică, Stație pentru seringi electrice și Saltea antiescară activă)
- Număr anunț
- CAN1069827
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- NITECH SRL (CUI 13890865)
- Cod CPV
- 33123210-3 · Sistem de monitorizare cardiaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.463.875 RON
- Valoare atribuită
- 496.845 RON 95,3% sub estimat
- Data anunțului
- 05.10.2023 13:02
- Anunț de participare
- CN1032842
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (10)
Adjudecat: 496.845 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ecograf medici de familie | — | S.C. NUMERIS COM S.R.L.,ULTRASONIC S.R.L.,LIAMED · ULTRASONIC S.R.L. 2 contracte | 75.000 RON |
| S.C. NUMERIS COM S.R.L.,ULTRASONIC S.R.L.,LIAMED · contract A7836 · 24.12.2021 | — | |||
| ULTRASONIC S.R.L. · contract A5265P/07.11.2022 · 09.11.2022 | 75.000 RON | |||
| 2 | Holter TA 24 h | — | S.C. PRO CARDIA S.R.L. · S.C. PRO CARDIA S.R.L.,Danson S.R.L.,MEDIKA H & S IMPEX S.R.L. 2 contracte | 59.145 RON |
| S.C. PRO CARDIA S.R.L. · contract A5285P/07.11.2022 · 10.11.2022 | 59.145 RON | |||
| S.C. PRO CARDIA S.R.L.,Danson S.R.L.,MEDIKA H & S IMPEX S.R.L. · contract A7836 · 24.12.2021 | — | |||
| 3 | Holter ECG 24 h | — | MEDIKA H & S IMPEX S.R.L. · MEDIKA H & S IMPEX S.R.L.,HELLIMED 2 contracte | 151.200 RON |
| MEDIKA H & S IMPEX S.R.L. · contract A5318P/08.11.2022 · 14.11.2022 | 151.200 RON | |||
| MEDIKA H & S IMPEX S.R.L.,HELLIMED · contract A7836 · 24.12.2021 | — | |||
| 4 | Autoclav | — | NITECH,Dental Vladmed V&M SRL · NITECH 3 contracte | 211.500 RON |
| NITECH,Dental Vladmed V&M SRL · contract A7836 · 24.12.2021 | — | |||
| NITECH · contract A-1653 P · 05.05.2023 | 21.150 RON | |||
| NITECH · contract A2700P/16.06.2022 · 22.06.2022 | 190.350 RON | |||
| 5 | Lampă medicală | — | KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL,Dental Vladmed V&M SRL,HELLIMED | — |
| 6 | Pupinel electric | — | Novaintermed S.R.L.,ADION PRODIMPEXTRANS S.R.L. | — |
| 7 | Videolaringoscop | — | HELLIMED | — |
| 8 | Seringă electrică | — | — | |
| 9 | Stație pentru seringi electrice | — | FRESENIUS KABI ROMANIA | — |
| 10 | Saltea antiescară activă | — | PRIMERA MED TECHNOLOGY,ADION PRODIMPEXTRANS S.R.L. | — |
Participanți · 21 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO CARDIA SRL CUI RO 2527350
Valoare atribuită
496.845 RON
din 10.463.875 RON estimat
95,3%
Adjudecat la 4,7% din estimat · economie 9.967.030 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.